23 липня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, заступник голови комісії Олександр Близнюк провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю. 

У ході засідання розглянуто 38 питань порядку денного, серед них: про продовження договору оренду комунального майна без проведення аукціону; про впорядкування внутрішніх площ адміністративної будівлі по вул. Незалежності, 2 смт Рокитне нова редакція; про затвердження проекту внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації на території Рокитнянської селищної ради Київської області  на 2021-2025 роки; про внесення змін до рішення третьої сесії Рокитнянської селищної ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 56-03-VIII "Про бюджет Рокитнянської селищної територіальної громади на 2021 рік" та додатків 1, 2, 3, 5, 7 до нього.

Комісією були опрацьовані та внесені пропозиції до проєктів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради. 

У засіданні взяли участь Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, керівники структурних підрозділів селищної ради.