23 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та заступник селищного голови Микола Соколовський відвідали ряд закладів освіти Рокитнянської громади, а саме - Рокитнянську гімназію № 4, Острівський ЗЗСО, Насташівський ЗЗСО, де зустрілись із їх директорами та ознайомились із ходом проведення робіт з підготовки до початку нового 2021/2022 навчального року.

Підготовка закладів освіти  до нового начального року наразі є найважливішим завданням селищної ради та перебуває під постійним контролем та у зоні особливої уваги керівництва громади.

Оглядаючи класні кімнати, очільник громади наголосив, що влада й надалі докладатиме зусилля, щоб забезпечити всім дітям якісну освіту, тому що діти - це майбутнє України.

За результатами відвідин освітянських закладів Юрій Андрійович зазначив, що у школах Рокитнянської громади з кожним роком створюються комфортніші умови для здобуття освіти, зміцнюється матеріально-технічна база навчальних закладів нашого рідного краю.