РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

У громаді активно триває кампанія з вакцинації від COVID-19

Дата: 23.07.2021 15:49
Кількість переглядів: 230

22 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із директором комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксаною Ярою, яка доповіла про хід вакцинації в Рокитнянській громаді станом на 22.07.2021.

Отже використано: вакцина AstraZeneca - 1110 доз; вакцина Pfizer-BioNTech – 7794 доз; вакцина CoronaVac – 484 доз; вакцина Moderna – 45 доз. Всього використано 9433 доз. Оксана Олександрівна також зазначила, що у Центрі станом на 22 липня в наявності є дані вакцини.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступник селищного голови Олександр Конопчук та головний спеціаліст відділу освіти селищної ради Юлія Довженко.

Хоча поширення коронавірусної інфекції і пішло на спад та закликаємо всіх жителів та гостей громади на необхідність безумовного дотримання всіх карантинних обмежень! Не нехтуйте правилами особистої гігієни, дотримуйтесь соціальної дистанції, уникайте місць скупчення людей. При наявності перших симптомів, які асоціюються з COVID-19, негайно звертайтеся до лікарів. Будьте здорові!