Збір врожаю - головне завдання сільськогосподарських підприємств громади

Дата: 22.07.2021 16:25

Напруженою порою хліборобського сезону для сільськогосподарських підприємств є жнива. Кожен господар докладає максимум зусиль, щоб вчасно зібрати зернові.

Сьогодні, 22.07.2021 року, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та заступник селищного голови Микола Соколовський відвідали сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Ромашки», яке знаходиться на території Рокитнянської територіальної громади.

Директор СТОВ «Ромашки» Василь Бурченко ознайомив керівництво громади з роботою підприємства та представив сучасну зерносушарку альтернативним видом палива якої є солома, та є дуже зручною і економно вигідною для господарства.

Як зазначив керівник підприємства на сьогоднішній день проблем в господарстві дуже багато, але самим головним завданням сьогодення є збір врожаю сільськогосподарських культур.

Юрій Богданов побажав керівництву підприємства міцного здоров’я, витримки та терпіння у нелегкій праці та гарних врожаїв.