На сьогодні жителів нашої громади турбує чи розпочнеться з 1 вересня навчання у школах. І хоча в країні продовжують діяти карантинні обмеження, заклади освіти Рокитнянської ТГ активно готуються до зустрічі зі своїми вихованцями. Проведено значний обсяг робіт по створенню комфортних умов для навчання школярів і виховання дошкільнят.

22 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом із своїм заступником Миколою Соколовським здійснили робочий візит до Ромашківського ЗЗСО та Шарківської гімназії з метою визначення стану їх підготовки до початку 2020/2021  навчального року.

В рамках візиту керівництво оглянули приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, ознайомилася з навчальними планами роботи тощо. Відзначено, що завдяки плідній роботі колективів закладів освіти, батьків та спонсорів проводяться ремонти приміщень, впорядковуються прилеглі території, спортивні та ігрові майданчики.

Оглянуті заклади освіти в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають відповідне матеріально-технічне забезпечення для успішного проведення освітнього процесу у новому навчальному році.