Започатковано нові традиції у відділенні стаціонарного догляду с. Насташка

Дата: 22.07.2021 09:48

Рано-вранці 21 липня 2021 року, місцевий священник протоієрей Іоан Котецький – настоятель Святоуспенського храма с. Насташка, відвідав мешканців будинку пристарілих, який функціонує в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради, де зібралось чимало охочих приступити до Сповіді і Святого Причастя. Отець Іоан розповів присутнім про значення християнських чеснот і започаткував нові щотижневі традиції та буде частим гостем нашого закладу.

У нашому закладі живуть люди з різних причин і долі деяких трагічні, тому Сповідь для багатьох нагода «вилити душу» - очиститись, наблизитись до Господа. Духовні розмови посилили відчуття духовної радості для тих, хто причастився Святих Таїн.