Не дивлячись на те, що пора відпочинку та відпусток у самому розпалі, заклади освіти невпинно готуються до початку нового навчального року. Поки школярі відпочивають, у закладах загальної середньої освіти Рокитнянської громади активно ведуться ремонтні роботи.

На сьогоднішній день, за батьківські кошти, у Рокитнянському закладі загальної середньої освіти №1 проведено поточний ремонт класної кімнати майбутнього 1-А класу, а саме:

  • пофарбовано панелі;
  • поклеяні шпалери;
  • замінено підвісну стелю; 
  • пофарбовано відкоси на вікнах;
  • замінено освітлення, розетки та вимикачі.

Для забезпечення умов впровадження стандартів Нової української школи до нового навчального року, створено новий освітній простір,  встановлено інтерактивне робоче місце вчителя початкових класів.

У Синявському опорному закладі освіти  зроблений капітальний ремонт сходів та ганку  для учнів початкових класів.

Очікується закупівля дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів з яких 90% фінансує державний бюджет, не менше 10% виділено з бюджету громади.

Дивіться також: В Рокитнянській гімназії № 4 проведений поточний ремонт навчальних кабінетів, класних кімнат та спортивної зали,   Ремонт ДНЗ (ясла-садок) №5 "Світанок",   Ремонт душової кімнати та санвузлів, проведення труб каналізаційних,   Ремонт ганку Рокитнянського інклюзивно-ресурсного центру. Обробка та оформлення дверних укосів, стелі, фарбування стін,   В Острівському ЗЗСО йде підготовка до нового навчального року