Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд  у села Насташка та Острів. Було відвідано 5 сімей, а саме: сім’ї, які знаходяться у складних життєвих обставинах та багатодітні родини. 

Під час виїзду в одній  багатодітній родині, де з’явилось немовля, надано інформацію щодо державної допомоги при народженні дитини та інших допомог, які надаються багатодітним сім’ям. 

Одну із відвіданих родин було повідомлено про те, що розпочався процес позбавлення батьків батьківських прав та повідомлено про день і час судового засідання.

В деяких сім’ях згідно акту оцінки потреб сім’ї/особи було проведено огляд щодо стану та потреб дітей, тобто зовнішній вигляд, емоційний стан, наявність продуктів харчування тощо. Було надано необхідні рекомендації щодо покращення умов проживання дітей та їх всебічного розвитку. Також деяким батькам пояснили, що невиконання батьківських обов’язків є прямим порушенням статті 51Конституції України та статті 155 сімейного Кодексу України, яке є підставою для позбавлення їх батьківських прав.

З метою підтримки батьків, які опинились у складних життєвих обставинах та мають внутрішньо сімейні конфлікти, психолог Центру продовжує надавати психологічні послуги за місцем проживання сім’ї.