13 липня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний он-лайн вебінар на тему: "Вибір професії: батьки+діти", який організований  фахівцями Київського обласного центру зайнятості.

Фахівець відділу організації профорієнтації Київського обласного центру зайнятості Ірина Мельниченко розповіла про те, як уникнути помилок у процесі вибору професії, як батькам так і їх дітям.

У вебінарі взяли участь батьки учнів 8-11  класів закладів загальної середньої освіти, які перебувають на обліку, як безробітні в Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості.

Учасники вебінару також мали змогу отримати відповіді на такі питання: як допомогти дитині обрати професію, як визначити професійне покликання, здібності, таланти, враховуючи майбутній попит на обрану спеціальність й дати можливість дитині реалізуватися у обраній професії.