Працівниками  Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд по смт. Рокитне та у села Телешівка, Запруддя. Було відвідано 7 сімей, а саме: сім’ї, які знаходяться у складних життєвих обставинах та багатодітні родини.

Під час виїзду у сім’ях було перевірено виконання наданих раніше рекомендацій щодо дотримання здорового способу життя та санітарно-гігієнічних умов проживання. В одній із  багатодітних родин  було проведено інформаційно-роз’яснювальну бесіду про необхідність лікування від алкогольної залежності. З метою підтримки батьків, які мають наміри щодо лікування від алкогольної залежності  проведено  бесіду з дітьми. Їм пояснили, що на цьому етапі батькам потрібно заручитися повною підтримкою  усіх членів родини та найближчого оточення. Мати, яка виховує двох малолітніх дітей була попереджена щодо наслідків невиконання батьківських обов’язків.

Відвідано сім’ї,  в яких батьки дослухались до рекомендацій фахівців із соціальної роботи та пролікувались від алкогольної залежності. Такі сім’ї й надалі підтримуються  працівниками Центру соціальних служб та отримують психологічну підтримку на їх шляху до повного одужання.