РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

Щоденна кропітка праця комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради.

Дата: 12.07.2021 16:44
Кількість переглядів: 59

12.07.2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник селищного голови Микола Соколовський та начальник відділу архітектури та містобудування Рокитнянської селищної ради Ігор Лалак переглянули стан роботи каналізаційно-очисних споруд  комунального підприємства «Рокитне водоканал».

Відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради за кошти місцевого бюджету було закуплено лампочки для вуличного освітлення громади.

Сьогодні  комунальне підприємство «Рокитнеблагоустрій»  провели заміну лампочок вуличного освітлення в селі Острів, а саме по вулицях Лугова, Шевченка, Набережна, Вербова, Ярослава Мудрого, Зелена та по вулиці Першотравнева.