До уваги учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в АТО/ООС, та їх сімей!

Дата: 12.07.2021 16:07

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих, учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги та відповідно до рішення Київської обласної ради від 24.12.2020 №051-01-VIII утворено комунальну установу Київської обласної ради «Київський обласний центр допомоги учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та їх сім’ям».

Основними завданнями Центру є: сприяння ініціативі та ефективності учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та їх сім’ям, які мешкають у Київській області, в усіх сферах життєдіяльності суспільства; широке залучення та розширення їх участі у формуванні та реалізації державної політики щодо вирішення соціальних проблем категорій осіб; підвищення ефективності державної політики щодо категорій осіб на обласному рівні; надання їм інформаційної та консультативної допомоги; перенаправлення категорій осіб до установ, закладів та громадських організацій, що працюють за цими напрямами діяльності.

Контактна інформація Центру: вул. Лесі Українки, 1, м. Київ, 01196, тел. 095-712-69-00 та 067-721-69-00, електрона адреса: kor.centr.ato@gmail.com