12 липня 2021 року, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 "Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків", в Рокитнянській селищній раді, під головуванням заступника селищного голови Олександра Конопчука відбулось засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради.

На соціальному квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, перебувають 2 дитини-сироти та 1 дитина з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Розрахунок обсягу грошової компенсації проводився відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 №615 та наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 20.05.2021 №119. Орієнтовна сума грошової компенсації становить 434651 грн. на одну особу.

З усіх питань порядку денного членами комісії прийняті відповідні рішення.