12 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

На початку наради Юрій Андрійович наголосив щодо необхідності швидкого та якісного реагування на скарги та звернення громадян, а також загального підвищення якості обслуговування та надання послуг мешканцям громади.

Далі комунальники доповіли про виконання доручень отриманих на минулому тижні та опрацювали організаційні питання стосовно заходів запланованих на поточний тиждень . 

Детально обговорювали тему благоустрою, яка є однією з пріоритетних. Покіс трави, видалення аварійних дерев, прибирання гілля, вивіз сміття, благоустрій кладовищ – головні напрямки роботи комунальних підприємств "Рокитнеблагоустрій" та "Острів".

По завершенню наради селищний голова подякував комунальникам за роботу та дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади.

У нараді взяли участь заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак.