Заключний тур чемпіонату з футболу

Дата: 11.07.2021 12:21

10 липня 2021 року на футбольному полі комунального закладу Рокитнянської селищної ради „Спорткомплекс „Рокитне” відбулися два матчі заключного VI туру відкритої першості (чемпіонату) Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року.

В першому матчі зустрілися команди «Граніт» (представляє ТОВ «РКДЗ») та "Україна" (представляє ПАФ «Україна»). Цей матч закінчився з рахунком 3:1 на користь команди «Граніт».

Після цього відбувся наступний матч за участю команди «Динамо» (представляє  відділення поліції №1 Білоцерківського районного управління Головного управління Національної поліції в Київській області) та команди ГК «Синявське» (представляє однойменне аграрне товариство). Другий матч закінчився з рахунком 2:2  - нічия.

За підсумками футбольних матчів визначились переможці та призери змагань:

І місце в чемпіонаті виборола команда ГК «Синявське»;

ІІ місце – команда «Динамо»;

ІІІ місце – команда «Україна».

Привітати та нагородити «кращих із кращих» на футбольний чемпіонат завітали голова Рокитнянської селищної ради Юрій Богданов, начальник відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Круть та директор комунального закладу Рокитнянської селищної ради „Спорткомплекс „Рокитне” Степан Москалик.

Керманичі громади переможцям та призерам змагань вручили заслужені нагороди – переможні кубки, а гравцям команд – медалі.

Також були нагороджені футболісти у номінаціях - кращий воротар, кращий гравець та кращий бомбардир турніру.

Володарями цих нагород стали:

«кращий воротар» - Ігор Яринчак (з команди ГК «Синявське»);

«кращий гравець» - Артем Жилінський (з команди ГК «Синявське»);

«кращий бомбардир» - Артем Марчук ( з команди «Динамо»).

Цього дня футболісти-аматори проявили неабиякий спортивний гарт, фізичну витримку та жагу до перемоги.

Тож бажаємо нашим футболістам подальших яскравих перемог, спортивної наснаги, бойового духу, міцного здоров'я та удачі!