Керівництво та фахівці філії систематично виїжджають в населені пункти громади з метою презентації послуг служби зайнятості та надання консультацій місцевому населенню.

09 липня директор філії Лариса Глюза, заступник директора Надія Пустовіт та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Валентина Коваленко працювали у селі Синява.

Одна з актуальних тем, якої торкнулися під час виїзду фахівці філії, – легалізація зайнятості, адже офіційні трудові відносини та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям поліпшення добробуту мешканців громади.

Тому цього дня відвідали роботодавців, де провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо інспекційної кампанії Державної служби України з питань праці з виявлення неоформлених працівників та поінформували малий та середній бізнес з питань належного працевлаштування працівників.

Також проінформовано як роботодавців, так і громадян, про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, зокрема про порядок реєстрації безробітних, проходження професійного навчання, можливості електронних сервісів тощо.