Оперативна нарада щодо діяльності будинку культури в с. Бирюки

Дата: 08.07.2021 10:58

08 липня 2021 року під керівництвом заступника селищного голови Олександра Конопчука та начальника відділу культури молоді та спорту селищної ради Тетяни Круть відбулася оперативна нарада щодо діяльності будинку культури в с. Бирюки.

До наради також долучилися: директор комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури» Олена Горова, бухгалтери централізованої бухгалтерії відділу культури, молоді та спорту селищної ради, староста села Бирюки Олег Гончар та, власне, директор будинку культури с. Бирюки Надія Григоренко.

Впродовж наради було обговорено питання приведення у відповідність технічної документації по газових та електричних лічильниках та розроблено алгоритм дій щодо забезпечення належного функціонування будинку культури у осінньо-зимовий період.

За підсумками наради були прийняті відповідні рішення та надані суттєві доручення.