Зустріч із представниками ГО „Громадський контроль Київщини”

Дата: 06.07.2021 15:25

06 липня у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулась робоча зустріч керівництва громади із представниками ГО „Громадський контроль Київщини”, адже розвиток громадянського суспільства передбачає участь мешканців громад у процесі як прийняття рішень так і контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування.

Керівник громадського об'єднання Максим Закаблуковський порушив ряд питань, що турбують мешканців громади, а саме: про діяльність місцевих підприємців, що займаються очисткою септиків, про дотримання правил екологічної безпеки при поводженні з відходами, про запобігання шкідливому впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров'я людини, про правове регулювання відносин щодо діяльності у сфері поводження з відходами, про цільове призначення земель на території смт Рокитне та їх розподіл за договором оренди, про руйнування доріг великоваговим автотранспортом, про тарифи на водопостачання та водовідведення, про роботу працівників відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов жваво дискутував на тему порушених питань, а також зауважив, що такі зустрічі необхідно проводити на постійній основі.

У зустрічі взяли участь заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, начальник відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області Віталій Мітлицький, директор КП „Рокитне ЖЕП” Сергій Лузанчук, директор КП „Рокитне водоканал” Олексій Ніколенко, директор КП „Рокитнеблагоустрій” Юрій Сахно, начальник відділу земельних відносин та екології Людмила Голубець, начальник відділу архітектури та містобудування Ігор Лалак, начальник відділу економіки, інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Світлана Григоренко, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Жанна Головіна.

За підсумками зустрічі Юрій Андрійович дав доручення відповідальним особам вивчити питання щодо зберігання відходів у спеціально відведених місцях чи об'єктах відповідно до санітарних норм і правил утримання територій.