Робочі візити у населені пункти Рокитнянської громади

• 1191

06 липня 2021 року керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник фінансово-господарського відділу селищної ради Наталія Ніколенко та начальник загального відділу селищної ради Юлія Пустовіт з робочим візитом побували в населених пунктах громади, а саме в селах Синява, Острів, Насташка та Бирюки.

Під час зустрічей обговорено ряд важливих питань для забезпечення діяльності старост в населених пунктах, серед них: застосування вимог Інструкції з діловодства в Рокитнянській селищній раді та її виконавчих органах; перелік надання соціальних послуг; наповнення місцевого бюджету; питання дотримання виконавської дисципліни та інші. Також старостам сіл надано методичні рекомендації по роботі зі зверненнями громадян.

Високу активність та небайдужість під час обговорення проявляли старости.

Зустрічі відбулися у формі активного діалогу, присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Підбиваючи підсумки візитів Таїсія Миколаївна наголосила на необхідності й надалі наполегливо та сумлінно працювати задля розвитку громади.

Інші статті

Всі статті