Слова вдячності линули для архітекторів і любителів архітектурного мистецтва

Дата: 01.07.2021 14:45

Щороку, 1 липня в Україні прийнято відзначати професійне свято всіх архітекторів і любителів архітектурного мистецтва – День архітектури України.

В залі засідань селищної ради за участі керівництва громади проведено урочисте зібрання, присвячене Дню архітектури України. На зібранні підведено підсумки містобудівної діяльності на території громади та нагороджено Подякою Рокитнянської селищної ради відділ архітектури та містобудування селищної ради.

Селищний голова Юрій Андрійович та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва щиро привітали всіх працівників цієї галузі із професійним святом та побажали нових досягнень в справі розбудови України, формування її архітектурного обличчя та збереження історичних надбань.