01 липня 2021 року в Рокитнянській селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту під головуванням депутата Рокитнянської селищної ради, голови комісії Богдана Свинарчука.

У порядку денному розглядали питання надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації з поточного ремонту вуличного освітлення по вулицях Вишнева, Берегова, Садова в селі Першотравневе Білоцерківського району Київської області.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою  та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Жанна Головіна повідомила, що для відновлення роботи існуючої мережі вуличного освітлення по вулицях Вишнева, Берегова, Садова в селі Першотравневе необхідне виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення поточного ремонту.

Обговоривши вищезазначений проєкт рішення, члени комісії вирішили винести його на розгляд позачергової сесії Рокитнянської селищної ради.