Робочий візит заступника селищного голови у заклади освіти Рокитнянської громади

Дата: 01.07.2021 08:00

30 червня 2021 року з робочим візитом заклади освіти сіл Житні Гори, Маківка, Нова Маківка, Ромашки та Савинці відвідали заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук та головний спеціаліст відділу освіти селищної ради Юлія Довженко.

Під час зустрічі обговорено проблемні питання з керівниками закладів та старостами даних сіл. Вироблено план дій по вирішенню проблеми водопостачання дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Ромашки". Також слід відмітити про нагальний капітальний ремонт приміщення ДНЗ (ясла-садок) "Дзвіночок".

В ході зустрічі із старостою села Житні Гори Василем Лавренком та директором Житньогірського ЗЗСО Світланою Цап обговорено наступні кроки будівництва комплексу спортивних майданчиків на території закладу.

Реконструкція даху Савинецької гімназії була ключовим питанням обговорення з директором закладу Людмилою Литвин та старостою села Наталією Савчук.

Нині в закладах освіти Рокитнянської громади розпочато підготовку до нового 2021/2022 навчального року.