Шановні працівники поліції!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави.

Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняєте життя та спокій наших громадян, які вірять, що у виконанні своїх обов’язків представники поліції будуть справедливі, ефективні, відкриті для громадян та нетерпимі до проявів корупції.

З крупиць добра, сміливих вчинків, героїчних подвигів, ціною яких нерідко стає власне життя, українська поліція в умовах бурхливого сьогодення створює свій авторитет та престиж.

Велика подяка правоохоронцям, які сьогодні, ризикуючи життям, зі зброєю в руках боронять східні кордони України.

Від депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто вітаємо усіх, хто працює у цій відповідальній сфері. Успіхів вам у щоденній професійній діяльності, міцного здоров’я, родинної злагоди, високих професійних досягнень та щирої громадської поваги за вашу службу на благо українського народу!

селищний голова Юрій БОГДАНОВ