Благоустрій – справа щоденна: у селах громади помітні зміни на краще

Дата: 30.06.2021 10:33

У Рокитнянській територіальній громаді місцева влада переймається не лише питаннями впорядкування центру ТГ, а й її сіл. Зокрема щодо питань благоустрою. Звичайно, за пару років всі проблеми сільської місцевості не вирішаться, та все ж таки крок за кроком позитивні зміни відбуваються і про них варто розповідати. Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов відвідує кожне село ТГ, тримаючи у полі зору роботи, котрі там проводяться. Наразі говоримо про поїздку, яку здійснив селищний голова 30 червня 2021 року, побувавши у селах Бушеве, Синява та Ольшаниця. В усіх селах здійснюється систематичне косіння та розчищення від стихійної рослинності на територіях прилеглих до об’єктів соціальної сфери, місць загального користування, біля пам’ятників, зупинок, адмінбудівель тощо. Очільник громади разом з старостами сіл обговорили питання, які є нагальними для вирішення в громаді та окреслили шляхи для їх спільного вирішення.

"Підсумовуючи, хочеться зазначити, що для досягнення бажаних результатів нам потрібно співпрацювати, зосередившись на спільній меті, а це привабливий вигляд нашої громади в усіх її куточках. Маю вдячність до місцевих жителів, які знаходять час і підтримують свої та прилеглі до власних домоволодінь території в належному стані", - зазначив Юрій Андрійович.