До Центру соціальних служб в телефонному режимі надійшло повідомлення про те,  що в одній із сімей знаходиться нетвереза мати з малолітньою дитиною. Працівниками  Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради було здійснено екстрений виїзд, але інформація не підтвердилась.

Також працівниками  Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд у села Острів та Телешівка, де відвідано сім’ї, які знаходяться у складних життєвих обставинах. Під час виїзду у сім’ях було перевірено виконання наданих раніше рекомендацій щодо санітарно-гігієнічних умов проживання. В одній із  родин було проведено бесіду щодо необхідності лікування від алкогольної залежності.

Відвідано прийомну сім’ю,  в якій протягом семи років виховується двоє дітей-сиріт. Одного з прийомних дітей, який є випускником навчального закладу, привітали із успішним закінченням школи та побажали успіху у вступній кампанії. За час перебування дітей у даній прийомній сім’ї діти досягли великих  успіхів у навчанні та розвинули у собі мистецький талант.