25 червня 2021 року делегація молоді від Рокитнянської громади на чолі з начальником відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяною Круть взяли участь у обласному заході з нагоди святкування Дня молоді на Київщині 2021 під гаслом «Молодь. Київщина. Децентралізація.». 

Захід відбувся на базі комунального закладу Київської обласної ради «Пластовий вишкільний центр» в м. Буча. 

Усіх присутніх на молодіжному заході вітали голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та представник обласної ради. За особистий вагомий внесок у розвиток молодіжної політики регіону представникам молоді Київщини керманичі вручили Премії голови Київської ОДА та нагородили Грамотами і Подяками.

Також на святі молоді звітували про свою діяльність представники Молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації, виступали мотиваційні спікери та партнери, молодь працювала в групах із напрацювання стратегій комплексної цільової програми підтримки молоді і національно-патріотичного виховання в регіоні та із розширення молодіжної інфраструктури на місцях. 

Від молоді Рокитнянщини на захід їздили Єлизавета Писанко та Дарія Коломієць та спеціаліст І категорії відділу культури, молоді та спорту Тамара Погасій, які приймали активну участь в усіх конкурсах та змаганнях.

Урочисте святкування завершилось приємними спогадами про свято молоді й спілкування з однодумцями та новими друзями!

Бажаємо всім гарного настрою, міцного здоров’я та молодіжного оптимізму й запалу!