Покладання квітів з нагоди Дня Конституції України

Дата: 28.06.2021 11:06

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє.

28 червня в нашій державі відзначається історична подія. Цього дня у 1996 році був прийнятий Основний Закон України - Конституція. Прийняття цього документу ознаменувало фундаментальне закріплення незалежності нашої держави, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній Україні.

З нагоди державного свята за участю керівництва селищної ради відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Нехай здійснюються задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, а високі громадянські почуття згуртовують нас для нових перемог на шляху піднесення духовності та поліпшення добробуту народу!