Нагороди знайшли своїх переможців !

Дата: 26.06.2021 19:03

26.06.2021 на базі комунального закладу Рокитнянської селищної ради „Спорткомплекс „Рокитне” відбулися Перші Спортивні ігри Молоді Рокитнянщини присвячені Дню молоді та Дню Конституції України.

В Спартакіаді взяли участь 8 команд трудових колективів: Рокитнянської селищної ради; відділу освіти; місцевого відділення поліції; військової частини с. Савинці; ТОВ „РКДЗ”; МГО СК „Інтеграл”; збірна с. Шарки та ТОВ „Елеватор „Успіх Рокитне”.

Змагання  проводилися з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, перетягування канату, шахи (чоловіки/жінки), шашки (чоловіки/жінки), дартс (чоловіки/жінки), бадмінтон (чоловіки/жінки), настільний теніс (чоловіки/жінки), гирьовий спорт, естафета „Тато, мама і я”.

Голова Рокитнянської селищної ради Юрій Богданов, заступник селищного голови Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва та начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Круть привітали учасників змагань та вручили переможцям кубки, дипломи, медалі та грамоти.

І загальнокомандне місце зайняло ТОВ „РКДЗ”

ІІ загальнокомандне місце - відділ освіти

ІІІ загальнокомандне місце - в/ч с. Савинці.

Міні-футбол:

І місце – відділ освіти

ІІ місце – збірна с. Шарки

ІІІ місце – в/ч с. Савинці.

Волейбол:

І місце – відділ освіти

ІІ місце – в/ч с. Савинці.

ІІІ місце – ТОВ „РКДЗ”

Перетягування канату:

І місце – ТОВ „РКДЗ”

ІІ місце – збірна с. Шарки

ІІІ місце – Рокитнянська селищна рада та відділ освіти

І командні місця:

• з дартсу зайняв відділ освіти;
  • з настільного тенісу - ТОВ „РКДЗ”
  • з шахів - відділ освіти
  • з бадмінтону – ТОВ „РКДЗ”
  • з шашок – відділ освіти
  • в естафеті „Тато, мама і я” перемогла родина Самойленків (представників РКДЗ);

І місце з гирьового спорту зайняв представник в/ч с. Савинці – Візітов В”ячеслав.

Переможці та призери змагань з видів спорту у особистому та командному заліках отримали грамоти та медалі. За Командні місця з видів спорту були вручені статуетки, а за І-ІІІ загальнокомандні місця – кубки.

На заходах були присутні зовсім юні підростаючі спортсмени, які також помірялися силами в перетягуванні канату.

Найдосвідченішого спортсмена 85-річного шашкіста Шевченка Володимира Марковича за популяризацію спорту та активного способу життя Юрій Андрійович відзначив золотою медаллю.

Молодіжна спартакіада об?єднала людей різних вікових категорій – всіх хто молодий душею!