Штабні тренування

Дата: 25.06.2021 11:56

З метою організації своєчасного реагування на надзвичайні ситуації і небезпечні події на об’єктах та підприємствах газо-, нафтотранспортної системи України 25 червня 2021 року на території Рокитнянської територіальної громади відбулись штабні тренування на об’єктах магістральних газопроводів ТОВ „Оператор ГТС України”.

Під час тренувань відпрацьовано порядок оповіщення та злагодженості дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій та інструкцію взаємодії підрозділів гарнізонів з лінійними експлуатаційними службами магістральних газопроводів ТОВ „Оператор ГТС України”.

На завершення тренувань завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та охорони праці Рокитнянської селищної ради Станіслав Теліуз, представники відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Білоцерківського управління ГУ ДС з надзвичайних ситуацій України в Київській області та представники об’єктових аварійно-рятувальних служб сформували план ліквідації наслідків аварій на об’єктах підвищеної небезпеки (газо-, нафтотранспортної системи).