Не словом, а ділом: щира подяка за підтримку Рокитнянської громади

Дата: 25.06.2021 08:00

Фото без описуВ наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Не залишились осторонь від доброї справи депутати Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області Богдан Свинарчук та Сергій Зінченко, котрі надали нашій Рокитнянській громаді благодійну допомогу - 4 вантажівки піску для облагородження громадського пляжу, який знаходиться поруч з місцевим ринком.

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність за вашу підтримку, за те що ви не стоїте осторонь проблем нашої громади. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.