З метою якісної підготовки та організованого проведення оздоровлення дітей Рокитнянської територіальної громади 24 червня 2021 року під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови, голови робочої групи Олександра Конопчука відбулося засідання робочої групи по розподілу путівок для оздоровлення та відпочинку дітей в оздоровчих закладах у 2021 році. 

Відкриваючи засідання Олександр Григорович наголосив, що питання оздоровлення дітей стоїть на особливому контролі і до нього усім потрібно віднестися з  відповідальністю.

Питання, що розглядалися стосувалися організації направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення та відпочинок протягом літнього періоду 2021 року за рахунок коштів місцевого бюджетів.

Голова робочої групи Олександр Григорович зауважив, що перевагу при розподілі путівок необхідно приділяти наступним категоріям: дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітям з інвалідністю, дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО/ООС, дітям з багатодітних сімей, дітям, які перебувають на Д-обліку. 

Одноголосним рішенням члени робочої групи затвердили список дітей, які візьмуть участь у оздоровчій кампанії та поїдуть цікаво і змістовно проводити своє дозвілля. Розподілено 72 путівки, з них: 31 до м. Скадовськ та 41 до Івано-Франківської області (Прикарпаття).

Наприкінці засідання Олександр Григорович подякував всім службам громади, які опікуються питанням оздоровлення дітей.

У засіданні взяли участь старости сіл.