Виїзд у села Синява, Бушево, Ольшаниця

  • 118

Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради було здійснено виїзд у села Синява, Бушево, Ольшаниця. Відвідано 5 сімей, а саме: сім’ї де проживають особи з інвалідністю, опікунські сім’ї та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

В результаті виїзду виявили сім’ю в якій дитина не відвідує навчальний заклад та може бути відрахована. Батьків попередили про наслідки невиконання батьківських обов’язків. З даною родиною проведено профілактичну бесіду про їх обов’язки щодо сприяння здобуттю дитиною освіти згідно Закону України про освіту ст.59.

В одній із сімей було здійснено оцінку потреб сім’ї/особи та заведено соціальну картку сім’ї/особи. Після обстеження умов проживання складено акт безпеки дитини. Під час виїзду психологом Центру за місцем проживання було надано психологічні послуги особі з інвалідністю. В ході роботи з опікунською родиною було надано рекомендації щодо виховання дитини-сироти та налагодження емоційних стосунків між дорослими членами родини. Бабуся-опікун написала заяву щодо оздоровлення дитини за державний кошт під час літніх канікул. В сім’ях, які знаходяться у складних життєвих обставинах було перевірено виконання наданих раніше рекомендацій щодо санітарно-гігієнічних умов проживання.