22 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, директор некомерційного підприємства селищної ради "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксана Яра та староста села Житні Гори Василь Лавренко з робочим візитом побували в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Житні Гори, де оглянули умови надання населенню медичної допомоги та забезпечення медичним обладнанням і медичними препаратами.

На базі закладу діє кабінет прийому сімейного лікаря, кабінет вакцинації, кабінет для проведення лабораторних досліджень та кімната денного стаціонару, є пандус для доступності маломобільних верств населення, а також проводяться роботи з установки тактильної плитки для забезпечення безпеки людям з вадами зору.

Розуміючи потреби лікарів, цього дня меценат Микола Беззубенко передав АЗПСМ с. Житні Гори медикаменти та побажав медичним працівникам успіхів і здоров’я в цей непростий час.

Варто зазначити, що Микола Васильович регулярно долучається до фінансування громадських та соціальних об’єктів даного села. 

Рокитнянська селищна рада та директор некомерційного підприємства "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксана Яра щиро дякують меценату за підтримку медичного закладу нашої громади.

Віримо, що спільними зусиллями ми збережемо людські життя та здоров’я!