Відбулась нарада із начальниками структурних підрозділів селищної ради та директорами комунальних підприємств

Дата: 22.06.2021 15:43

22 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, заступником селищного голови Олександром Конопчуком, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень: директор комунального підприємства "Рокитне водоканал" Олексій Ніколенко доповів, що працівниками підзвітної служби розпочато будівництво водорозбірного пункту по вул. Вокзальна та по вул. Ентузіастів; здійснено гідродинамічну очистку внутрішньо дворової системи водовідведення будинків № 17 А та № 10 по вулиці Ентузіастів, ремонт прориву водопроводу на перехресті вулиць Першотравнева та Медоварна, ремонт лійки первинного відстійника каналізаційно-очисних споруд, очистку внутрішньо дворової системи водовідведення будинків № 5, № 7, № 9 по вулиці Заводська та по вул. Вокзальна, 36. В.о. директора комунального підприємства "РокитнеблагоустрійВіталій Скорик та директор комунального підприємства "Острів" Микола Поночовний доповіли, що продовжуються роботи з благоустрою громади: санітарне прибирання територій, покіс трави, розчищення від чагарників узбіч доріг. Директор комунального підприємства "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук  зазначив, що працівниками підприємства проводяться ремонти покрівель, прибирання прибудинкових територій та вивіз побутових відходів.

Жанна Головіна повідомила про те, що 18.06.2021 відбувся аукціон на закупівлю послуг з поточного ремонту дорожнього покриття вулиць Заводська та Ентузіастів в смт Рокитне. Переможцем аукціону стало приватне підприємство "Автобан-А.С.А.". 22.06.2021 відбудеться аукціон на закупівлю послуг з поточного ремонту частини дорожнього покриття по вулиці Академіка Корольова в с.Запруддя.

Ігор Лалак проінформував про розроблення проекту по облаштуванню кладовища по вул. Окружній в смт Рокитне.

По завершенню наради селищний голова доручив начальнику відділу архітектури та містобудування селищної ради узгодити із Департаментом екології та природних ресурсів Київської ОДА питання проходження експертизи проектної документації полігону твердих побутових відходів в смт Рокитне.