Благодійність як норма життя

Дата: 22.06.2021 14:02

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив житель с. Синява Рокитнянської громади Сахно Микола Анатолійович, котрий надав нашій громаді садженці чарівних квітів, які власноруч вирощує, для оформлення клумб центральної алеї селища.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток нашої громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Від імені Рокитнянської селищної ради висловлюємо Вам щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це вагомий внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху!