Рейд "Нічне селище"

Дата: 22.06.2021 09:34

19 червня з 21:00 по 01.00 годин головним спеціалістом служби у справах дітей та сім'ї Рокитнянської селищної ради Грижак Юлією спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Білоцерківсьгого РУП Дідик Діаною проведено рейд "Нічне селище" з метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності та безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Проінспектовано центральні вулиці селища, спортивні майданчики, парк, стадіон та прилеглі до навчальних закладів території, водойми та береги річок. Під час проведення рейду виявлено 3-х неповнолітніх, які перебували в громадських місцях після 22.00 без супроводу дорослих. З дітьми та їх батьками проведено профілактичні бесіди щодо обмеження перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час на вулицях містечка без супроводу дорослих та недопущення вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів.