17 червня 2021 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза та фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Валентина Томілович працювали у с. Савинці та с. Житні Гори Рокитнянської територіальної громади.

У с. Савинці під час зустрічі зі старостою Наталією Савчук обговорено шляхи подолання сільського безробіття, питання тимчасової зайнятості мешканців та легалізації зайнятості.

Було надано інформаційно-консультаційні послуги жителям села з питань зайнятості.

У с. Житні Гори відвідали торговельні заклади та провели роз'яснювальну роботу щодо переваг легальної зайнятості, розповіли про спектр послуг, які спрямовані стимулювати роботодавців до створення нових робочих місць та подолання безробіття.