Інформування та консультаційна робота в громаді працівниками центру соціальних служб

• 155

Працівниками  Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради було здійснено виїзд в села Синява, Бирюки, Насташка, Острів, Троїцьке. Відвідано 8 сімей, а саме: багатодітні родини, внутрішньо переміщену сім’ю, родину де проживає особи з інвалідністю, опікунські родини та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Під час виїзду в двох сім’ях було здійснено оцінку потреб сім’ї/особи  та заведено соціальні картки сім’ї/особи. Працівники Центру продовжують проводити профілактичну роботу з батьками та опікунами щодо безпечної поведінки на воді, в лісі, з вогнем під час літніх канікул. Також відвідані сім’ї було поінформовано про можливість оздоровлення та відпочинку дітей нашої громади віком від 7 до 17 років за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів у 2021 році. Батькові, який самостійно виховує трьох неповнолітніх дітей   надалася консультація щодо покращення виховного потенціалу, рекомендовано залучати дітей до самостійного догляду за особистими речами та помешканням. З метою захисту прав дітей, які постраждали  внаслідок бойових дій та збройних конфліктів, було повторно надано рекомендації матері звернутися в Службу справах дітей та сім’ї для   отримання статусу дітям.

Психологом Центру надавалась психологічна допомога опікуну, який виховує трьох дітей. Також відбулась ознайомча бесіда з дітьми. Робота з даною родиною буде проводитись й на далі, за потреби з виїздом психолога до місця проживання.