Привітання Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова з Днем дільничного офіцера поліції в Україні

Дата: 18.06.2021 06:02

Шановні дільничні офіцери поліції!

Вітаю вас з професійним святом – Днем дільничного офіцера поліції в Україні!

Покладена на вас місія – складна і відповідальна. Від вашого професіоналізму, оперативності, вміння спілкуватися з населенням залежить, у першу чергу, рівень довіри громадян до працівників поліції.

У день професійного свята зичу завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

Бажаю вам, шановні працівники та ветерани служби і вашим близьким, доброго здоров’я, родинного щастя і добробуту, поваги від людей, наснаги у вашій нелегкій, але такій потрібній праці.

Нехай на ваших дільницях буде менше викликів та скарг, а більше вдячних людей.

селищний голова Юрій БОГДАНОВ