15 червня   2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення.

Заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила присутніх з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, а також про зміни в законодавстві на період дії  карантину. Безробітні отримали інформацію про послуги служби зайнятості, про можливість набуття професії за сприяння служби зайнятості.

Присутніх ознайомлено з  наявними  вакансіями  та проінформовано про можливість працевлаштування на сезонні та тимчасові роботи,  а також запрошено шукачів роботи на міні-ярмарок з роботодавцем ПрАТ "Білоцерківський консервний завод", який відбудеться 16 червня о 10.00 год в приміщенні Рокитнянської районної філії.

#КОЦЗ #Рокитне_філія #служба_зайнятості #послуги #вакансії #працевлаштування #робота