16 червня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний тренінг "Підготовка резюме".

У сучасних умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендентів на вільні робочі місця.

Професійно-консультаційний тренінг провела провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Шимченко, яка ознайомила з основними видами резюме, його структурою, прикладами заповнення основних блоків та про основні вимоги правильного написання резюме.

У ході тренінгу учасники семінару дізналися про онлайн-ресурси служби зайнятості, які допомагають у написанні резюме. Створивши електронний кабінет на сайті державної служби зайнятості, в розділі "Мої резюме", пошукач роботи може скористатися Конструктором створення резюме.

Акцентовано увагу присутніх на важливості дотримання рекомендацій, адже цей короткий виклад, в основному пов’язаний з досвідом роботи, навичками та  знаннями,  впливає на остаточне рішення роботодавця щодо працевлаштування претендента на вакансію.