Працівниками  Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради було здійснено виїзд по смт.Рокитне та село Ольшаниця. Відвідано 9 сімей, а саме: багатодітні родини, сім’ї в яких виховуються діти-сироти, особи з інвалідністю, опікунські родини та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

 

Під час відвідування даних сімей працівники Центру провели профілактичну роботу з батьками та опікунами щодо безпечної поведінки на воді, в лісі, з вогнем під час літніх канікул. Надались рекомендації щодо оздоровлення дітей.Також надавались рекомендації в родинах де батьки проводять ремонтні роботи про безпеку дітей під час таких робіт. Батькам, діти яких тимчасово перебувають в інтернатному закладі рекомендовано у встановлені терміни створити умови для повернення дітей у сім’ю. Необхідно облаштувати місце для сну та відпочинку, придбати речі першої необхідності для дітей. Фахівцями із соціальної роботи було здійснено оцінку потреб у сім’ях опікунів, про що були складені відповідні акти та висновки. 

Психологом Центру надавалась психологічна допомога особі з інвалідністю. Робота з даною особою буде проводитись й на далі з виїздом психолога до місця проживання.