Відбулось засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту

Дата: 15.06.2021 09:03

14 червня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, заступник голови комісії Микола Юрченко провів засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту.

Постійна депутатська комісія опрацювала проєкти рішень, що відносяться до її компетенції, а це: про розробку детального плану території (6 проектів); про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Поповича, Садова, Шевченка в селі Житні Гори Білоцерківського району Київської області; про виготовлення кошторисної документації та розроблення топографо-геодезичних вишукувань на будівництво комплексу спортивних майданчиків Житньогірського ЗЗСО.

Обговоривши вищезазначені проєкти рішень, члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергового пленарного засідання Рокитнянської селищної ради.

У засіданні взяли участь члени комісії, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна.