12 червня 2021 року делегація Рокитнянської селищної територіальної громади взяла участь у обласному спортивно-масовому заході „Олімпійський день - 2021” в місті Бориспіль. Команду очолила гордість нашої громади і України в цілому - призерка і учасниця Всесвітніх зимових універсіад і олімпіад, багаторазова чемпіонка України, майстер спорту міжнародного класу, тренер-викладач Рокитнянської ДЮСШ – Катерина ГРИГОРЕНКО.

До складу делегації увійшли: вихованці Синявського опорного навчального закладу під керівництвом вчителя фізичної культури – Ольги САТИРЕНКО (переможниці обласних конкурсів з проведення уроків фізичної культури); педагог-організатор Синявського ОЗО - Алла КОБЗАР; керівник  шахового гуртка центру дитячої та юнацької творчості (переможець і призер районних і обласних турнірів) - Михайло ФЕЩЕНКО та спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради – Тамара ПОГАСІЙ. Супроводжували делегацію оператор відеозапису КП Рокитнянської селищної ради „Телерадіокомпанія ”Рокита” і медична сестра комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

Наші спортсмени брали активну участь у змаганнях з багатьох видів спорту, побачили багато цікавого, показали себе та за креативну олімпійську символіку отримали тематичні сувеніри.

На згадку про спортивне свято Голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області Ігор МАЛИНСЬКИЙ та начальник управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації СергіЙ ТИМОФЄЄВ, зробити спільне фото з нашою командою.

За результатами проведених змагань ІІ місце Київській області з кидання ваги на відстань серед жінок виборола Катерина ГРИГОРЕНКО і І місце з дартсу серед жінок – Тамара ПОГАСІЙ.