14 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів апаратну нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою та керівниками структурних підрозділів селищної ради.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період.

Усі керівники доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання. Зокрема, піднімалися фінансові питання, головні питання в галузях освіти, медицини, соціального захисту, питання мобілізаційної роботи та цивільного захисту, а також проведення заходів з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

Також обговорено питання: про стан виконання контрольних документів відділами, структурними підрозділами селищної ради; про підготовку матеріалів до чергового засідання сесії Рокитнянської селищної ради. 

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів селищної ради наголошено на дотриманні трудової та виконавської дисципліни в роботі з документами, із зверненнями громадян та при виконанні доручень керівництва селищної ради.