Все, що трапляється у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах не висвітлюється на загал - така інформація конфіденційна і не підлягає розголосу. Якщо це насильство в сім’ї, невиконання батьківських обов’язків, зловживання батьками спиртними напоями   - найперше страждають діти. Всі свої сили треба спрямувати на полегшення дитячої долі, забезпечення законних прав та інтересів дітей. 

Працівники Центру соціальних служб проводять виїзди у населені пункти, які підпорядковані Рокитнянській селищній раді, часто разом із головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї. За необхідності надається психологічна допомога психологом Центру, який знаходиться у штаті та бере безпосередню участь у всіх виїздах. Іноді заздалегідь спланований день перевертається «з ніг на голову», бо потрібно негайно втручатись в родину, де знаходяться неповнолітні діти, тому що батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки. Також непоодинокі випадки допомоги врегулювання внутрішньо сімейних конфліктів, як між подружжям так і між родичами. Трапляється, коли необхідно залучити  працівників національної поліції України ГУНП в Київський області Білоцерківського районного управління відділення поліції № 1 з метою  забезпечення порядку та врегулювання конфлікту.

Після виснажливих виїздів, як емоційно так і фізично, не менш важлива та кропітка робота з оформлення документів згідно Наказів Міністерства соціальної політики України.

Наша робота спрямована на покращення якості життя у нашому містечку та прилеглих селах.

Ми завжди готові допомогти Вам!