11 червня 2021 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Валентина Коваленко провели робочі зустрічі з керівництвом КП "Рокитне- ЖЕП" та директором КП "Рокитне водоканал" Олексієм Ніколенком.

З початку року завдяки тісній співпраці між КП "Рокитне-ЖЕП" і КП "Рокитне водоканал" Рокитнянською районною філією Київського обласного центру зайнятості було працевлаштовано на вакантні місця 4 особи з числа безробітних громадян.

На сьогодні підприємства повністю забезпечені кадрами.

Учасники зустрічі обговорили питання зайнятості, поточної та перспективної потреби у працівниках, зупинилися на проблемних питаннях працевлаштування громадян, окреслили напрямки подальшої співпраці.

#КОЦЗ #Рокитне_філія #служба_зайнятості #послуги