09 червня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся тренінг "Підготовка до співбесіди з роботодавцем".

Мета заходу: оволодіння навичками підготовки до співбесіди, практичними навичками ділового спілкування з роботодавцем та прийомами самопрезентації.

Провідний фахівець з питань зайнятості Оксана Шимченко розповіла про те, що співбесіда з роботодавцем — це є важливий етап у влаштуванні на роботу, від рівня підготовки до якого залежить успіх працевлаштування. Головною умовою успішного проходження співбесіди є вміння презентувати себе з позитивним настроєм та зацікавити роботодавця своєю професійною унікальністю.

Під час тренінгу пошукані роботи дізналися про етапи проведення співбесіди, ознайомилися з основними видами співбесід, структурою їх проведення та обговорили правила підготовки до вдалої співбесіди та прийоми самопрезентації.

Учасники тренінгу отримали практичні поради щодо ділового ефективного спілкування та ознайомилися з примірними варіантами відповідей на запитання роботодавців.