Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради було здійснено виїзд у села Калинівка, Телешівка, Запруддя, Савинці, Житні гори, де було відвідано 8 сімей, багатодітні родини та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. 

Під час відвідування даних сімей працівники Центру продовжують роботу з батьками підлітків, яким роз’яснюються права та обов’язки щодо виховання та утримання неповнолітніх дітей. Також про відповідальності за невиконання батьками або особами, які їх замінюють, їх батьківських обов’язків. Було надано рекомендації родинам з дітьми про проведення дозвілля під час літніх канікул. Роз’яснено про необхідність звернення до сімейного лікаря для надання своєчасної медичної допомоги.

З матір’ю, діти, якої на даний час знаходяться у дитячому відділенні  КНП «Рокитнянської центральної районної лікарні» проведено бесіду щодо необхідності лікування від алкогольної залежності. Також матері пояснили, що діти потребують її уваги та присутності у лікарні.