Навчання для працівників територіального центру соціального обслуговування

Дата: 09.06.2021 13:14

09 червня 2021 року в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області відбулася зустріч між працівниками територіального центру та представником Рокитнянського бюро правової допомоги.

Крамар Олена Петрівна роз'яснила соціальним робітникам територіального центру про можливість та право кожного отримати безоплатну правову консультацію щодо того, як діяти для вирішення своєї життєвої проблеми, про правові послуги і порядок їх надання, відповідно до Закону України.

За детальною інформацією можна звертатись в Рокитнянське бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт Рокитне, вул. Смоляна, 9 та за номером телефону: (04562) 5-12-61.